„Rock in Role“ - tai naujos kartos talentų agentūra, suvedanti įvairiausiais talentais ar savybėmis pasižyminčius žmones bei jų ieškančius prodiuserius, režisierius, fotografus ir kitus užsakovus.

Mus vertina talentai, nes profesionalai čia randa įdomių projektų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio, o norintiems išbandyti save naujoje srityje, pradėti savo karjerą ar tiesiog papildomai užsidirbti laisvu laiku suteikiame galimybę pasirodyti ir žengti pirmąjį žingsnį.

Ne vienerius metus dirbdami šioje srityje žinome du faktus. Pirmasis – kiekvienas turi bent žiupsnelį talento. Antrasis – kiekvienam užsakovui reikalingas vis kitoks talentas – ne tik gražūs ir patyrę aktoriai. Todėl įvairiuose projektuose sužiba ir pilkos pelytės, ir jaunieji vunderkindai, ir barzdoti tatuiruočių mėgėjai, ir tvarkingi senjorai, ir minėti patyrę aktoriai.

Šis bendras „Zest production house“ ir kastingo profesionalų projektas, sukurtas remiantis užsienio tendencijomis, sava patirtimi bei talentų ir prodiuserių atsiliepimais. Todėl šia sistema taip patogu ir paprasta naudotis tiek užsakovams, tiek talentams, ieškantiems naujų projektų. Jeigu skaitote šį tekstą, žinome, kad patenkate į vieną iš šių dviejų kategorijų, tad siūlome nieko nelaukti, registruotis ir išbandyti šią platformą.

Registraciją galite atlikti ir atvykę į „Rock in Role“ studiją, adresu:
Žemaitės g. 21, Vilnius (3 įėjimas, 2 aukštas).